Witaj Gość!   [ Logout ]    
Działalność Koła
Dane adresowe - kontakt
 Egzaminy na kartę wędkarską
Nasze finanse

Władze Koła
rozliczenie pracy Zarządu

 Zarząd I kadencji 2003-2005
 Zarząd II kadencji 2005-2009
 Zarząd III kadencji 2009-2013
 Zarząd IV kadencji 2013-2017

Użytkownicy
Witaj, Gość
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: foundationschool
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 528

Na stronie:
Gości: 4
Użytkowników: 0
Razem: 4

Informacje i komunikaty
Wody górskie (info)
 Schemat Pilchowic

Nasi sponsorzy

Kącik Wędkującej Młodzieży

Przyjaciele Grodzkiego

Karkonoski Klub Wędkarski
Recenzje z zawodów
· Spinningowe Grand Prix Polski - Puchar Katowic
· Spinningowe Grand Prix Polski - Boleń Odry
· Spinningowe Grand Prix Polski - Sandacz Turawy
· Spinningowe Grand Prix Polski - Puchar Sanu

Sprawozdanie Zarządu II kadencji
2005 - 2009
Sprawozdanie z działalności Zarządu Koła Grodzkiego w okresie: marzec 2008 – marzec 2009 r.


Realizacja zadań postawionych przed Zarządem Koła:

1.    Podtrzymano decyzję o braku partycypowania w kosztach zarybień – wykonano, zastrzegając, że w przypadku powrotu do racjonalnej gospodarki środkami przeznaczonymi na zarybianie i ochronę wód przez zarząd Okręgu PZW Jelenia Góra w kolejnych latach – Koło GRODZKIE przewiduje przeznaczanie na ten cel środków z kasy Koła.

2.    Prowadzono bieżącą działalność informacyjną o wodach okręgu jeleniogórskiego oraz prowadzono działalność informacyjnej o funkcjonowaniu Koła Grodzkie poprzez Stronę internetową Koła. Ważnym jest zauważyć, że użytkownikami strony www.grodzkie.pl są osoby zrzeszone zarówno w Kole, jak i wędkarze i sympatycy wędkarstwa z całego kraju oraz z zagranicy. Nawiązano współpracę w zakresie wzajemnego promowania stron dotyczących wędkarstwa – CASTMANIA.PL. Nie bez znaczenia jest również rosnąca ilość materiałów prezentowanych przez członków i sympatyków na Koła na serwisie YOU TUBE.
 
3.    Pomimo wyłączenia działalności sportowej (kwalifikowanej) poza obszar bezpośredniej działalności Koła wspomnieć należy o sukcesach Kolegów reprezentujących dyscyplinę muchową, wyrażając jednocześnie nadzieję, że bieżący rok będzie lepszy dla reprezentantów spinningu.

4.    Działalność Zarządu Koła w roku 2008 przyniosła wymierne efekty w pozyskiwaniu środków finansowych na działalność ze źródeł pozazwiązkowych. Do listy osób i firm sponsorujących działania Koła zaliczono:

·         SIGMA MEBLE
·         VT (Marek Ciemny)
·         Masarnia WIATR
·         Roman Stanke – wytwórca woblerów
·         Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego
·         Sklep Wędkarsko-zoologiczny OFICYNA  (popularnie  „po schodkach”)
·         Sklep internetowy „BRZANA.PL”
·         Sponsorzy indywidualni (ponad piętnaście osób)
 
5.    W 2008 roku zwiększyło się zaangażowanie Członkowie Koła w sprawy PZW. Nasi Koledzy coraz liczniej przystępują do struktur Społecznej Straży Rybackiej jak również powiększają grono sędziowskie.

6.    Kontrola i ograniczenie do minimum wydatków dotyczących Członków Koła pełniących funkcje z wyboru. W Kole Grodzkim od początku działalności (nadal) nie rozliczono ani jednej delegacji, nie rozliczono wyjazdów prywatnymi samochodami, nie rozliczono telefonów ani żadnych innych wydatków dotyczących Członków Koła pełniących funkcje z wyboru.

7.    Bezwzględne egzekwowanie od członków Koła Grodzkiego przestrzegania obowiązującego w zakresie ochrony wód prawa, a także zasad określających funkcjonowanie Polskiego Związku Wędkarskiego w granicach nienaruszających prawa.
Żaden z członków Koła Grodzkiego nie był karany ani przez sądy koleżeńskie, ani przez sądy powszechne z wymienionych powodów. Z kolei próby zapisania się do Koła Grodzkiego wędkarzy skazanych przez sądy koleżeńskie w innych okręgach, zostały zablokowane poprzez odmowę przyjęcia takich osób. Wynika to z faktu, że każda deklaracja przystąpienia do Koła Grodzkiego spoza terenu naszego okręgu jest ściśle weryfikowana.

8.    W roku 2008 kontynuowano pod patronatem Zarządu Koła GRODZKIE prace nad stworzeniem projektu – propozycji Informatora Wód górskich Okręgu Jelenia Góra. Niestety mimo zapewnień Zarządu Okręgu nie zostaliśmy zaproszeniu do ostatecznej, merytorycznej dyskusji czego efektem jest aktualny kształt informatora.

Nie uważamy jednak naszej pracy za zmarnowaną, ponieważ jako jedyni możemy powiedzieć, że szeroko prowadzone konsultacje dają nam obraz oczekiwań Wędkarzy wierzących mimo wszystko w sensowność procedur demokratycznych. 

Prawa autorskie © Grodzkie PZW Jelenia Góra - dolnośląski serwis wędkarski Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2009-04-21 (10262 odsłon)

[ Wróć ]
Content ©
Serwis działa od: 21.04.2003 r.

red. Zarząd Koła PZW Grodzkie

Wszelkie prawa zastrzeżone

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.06 sekund